Categories

Oprava autoskla

Newsletter

Extra AJSED Maximize

Extra AJSED

AX003

17,42 € tax excl.
20,90 € s DPH

NO registration required!

1 Question(s) answered

If the question you have has not yet been answered here, use the form below to ask something about this addon.

(optional)
*(Required to be notified when an answer is available)
Send question!
  • Asked by Ing, Jozef VARGA
    on 08/01/2020
    Mám v úmysle si u Vás objednať "sadu na renováciu a leštenie svetlometov" ( za pomoci vrtačky ). Potrebujem aj "HB BODY ( Akrylový ) lak K2". Chcem naviac aj rôzne šmirgle na na Zips, ( suché aj na mokro )., _ Ale - Vo všetkých sadách, aj ( jednotlivo ) uvádzate "Pastu na leštenie" buď ( 10 ml ), alebo ( 30 g ) ! Nedá sa posúdiť skutočné množstvo v rozličných jednotkách - ( ml ~ g ) ! *Vďaka za jasnú odpoveď* Answer:
    Dobrý deň. v našej ponuke máme viacej typov sád. Ak si budete chcieť zakúpiť sadu EXTRA táto sada obsahuje pastu 30g ktorou preleštíte asi 8 kusov svetlometov. Sada EXTRA KIT obsahuje 10 ml pastu ktorou preleštíte 2 svetlomety teda v tejto sade nie je možné niečo si ponechať do budúcnosti ak by sa žltý povlak na svetlomety vrátil. Je to jednorázová sada a na ručné použitie teda vrtačku nepoužívame pri brúsení. Ak chceme svetlomety zrenovovať tak že ich prebrusíme následne pastou preleštíme a UV ochranu zvolíme lak toto by som neodporúčal nakoľko svetlomet musí zostať trocha drsní a použiť pastu pred striekaním nie je dobrá voľba pretože obsahuje mastné prvky a lak by potom na svetlomete nedržal. Šmirgle na sucho máme v ponuke len 1 druh P240. Ak svetlomet je poškodení len z polovice a druhá polovica má ešte dobrý lak teda nepoškodení v niektorých prípadoch to napr P 500 nezbrúsite a v tedy je potrebné použiť tento šmirgel na sucho . Následne po odstránení laku môžeme použiť vodné šmirgle. Ak by sme vodu nepoužili pri vodných šmirgloch svetlomet by nebol chladení a šmirgel by bol hneď zanesený teda nepoužitelný . Lak HB BODY je určení na ošetrenie svetlometu po brusení . Z pomedzi všetkých ochranných produktov teda UV vosk EXTRA sada ,alebo UV utierka Jasné svetlomety lak poskytuje najdlhšiú ochranu proti UV žiareniu.
Najdete nás i na MALL.SK

Hodnocení obchodu

[15. 7. 2022] Anonymní recenze
video postup
[13. 2. 2022] Anonymní recenze
Tovar na sklade rýchle dodanie
[15. 2. 2021] Anonymní recenze
Veľmi dobre
[26. 10. 2020] Anonymní recenze
Dobrá komunikácia
[17. 10. 2020] Anonymní recenze
rýchle dodanie
eshop bez zbytočných hlúpostí
[10. 9. 2020] Anonymní recenze
Rýchlo
[3. 9. 2020] Anonymní recenze
Objednal som brusiaci pripravok na čelné sklo. Zo začiatku som si myslel že sú to vyhodené peniaze no chcelo to trpezlivosť. Výsledný efekt sa dostavil po cca 2 hodinach leštenia. Chce to zručnosť a fakt vytrvalosť... Zatiaľ spokojný :)
[24. 7. 2020] Anonymní recenze
dobra a rychla dodavka
[30. 6. 2020] Anonymní recenze
Brusil som s kotucom uchyteny v karbobruske vyse hodiny,skrabanec od stieracov zostal na 50%.
[5. 5. 2020] Anonymní recenze
Super