Categories

Oprava autoskla

Newsletter

 

Leštenie svetlometov

Veľa automobilov ma dnes zažltnuté alebo  matné svetlomety spôsobené UV žiarením. Bohužiaľ to vedie k zníženiu vzhľadu celého vozidla ale aj zníženie svietivosti svetlometov.

Prečo sa rozhodnúť pre leštenie svetlometov.

Bezpečnosť

Najmä v noci a za zníženej viditelnosti keď učastníci   cestnej premávky nie su označený reflexnými prvkami, vám leštenie svetlometov  pomôže aby ste skôr videli a predvídali situáciu. Neposlednom rade vás lepšie budú vidieť aj ostatný.

Drahá výmena svetiel.

Nemusíte platiť drahú výmenu svetlometov takže šetrite  peniaze a čas. Nekupujte iné svetlomety a originály vymeníte.  Je veľa predajcov ktorý ponúkajú Čínske svetlomety . Nedajú sa rozoznať od originálov. Tieto svetlomety sú nekvalitné majú väčšie odchýlky svietenia .Na plaste je nanesení slabý lak ktorý vydrží okolo 2 roky. Dajte si preleštiť originály za prijateľnú cenu. Leštenie trvá približne 2 hodiny a takto preleštené svetlomety vydržia okolo 2 roky. Svetlomety sa počas leštenia nedemontujú .

Pri návšteve stanice technickej kontroly pamätajte na to že vaše svetlomety musia mať určitú predpísanú svietivosť. Pokiaľ ju nemajú tak vaše vozidlo neprejde STK preto ak máte zažltnuté svetlomety navštívte nás pred absolvovaní STK.


Najdete nás i na MALL.SK

Hodnocení obchodu

[1. 12. 2023] Anonymní recenze
Komunikácia
Spolahlivosť
Rýchlosť
Výborná skúsenosť, objednané, zaplatené popredu na účet, dodané včas aj v tomto predvianočnom čase. S pánom predávajúcim prebehla pred kúpou krátka telefonická konzultácia, ochotne všetko vysvetlil.
[28. 7. 2023] Anonymní recenze
Rychlosť a kvalita dodaneho tovaru,spokojný
[21. 5. 2023] Anonymní recenze
Komunikace
Rychlost vyřízení
[16. 12. 2022] Anonymní recenze
rýchle dodanie v kompletnom balení
[15. 7. 2022] Anonymní recenze
video postup
[13. 2. 2022] Anonymní recenze
Tovar na sklade rýchle dodanie
[15. 2. 2021] Anonymní recenze
Veľmi dobre
[26. 10. 2020] Anonymní recenze
Dobrá komunikácia
[17. 10. 2020] Anonymní recenze
rýchle dodanie
eshop bez zbytočných hlúpostí
[10. 9. 2020] Anonymní recenze
Rýchlo