Categories

Oprava autoskla

Newsletter

OPRAVA AUTOSKLA PRASKNUTÉ SKLO

PRVÁ POMOC PRI PRASKLINKE OD KAMEŇA ALEBO PRASKNUTOM  SKLE. 

VŽDY NARUŠENÉ MIESTO PRELEPTE  PRIESVITNOV PÁSKOV Z VONKAJŠEJ STRANY ABY SA TAM NEDOSTALA VODA A NEČISTOTA  A DAŤ OPRAVIŤ .

Majstri používajú kvalitné náradie.

Oprava prasklinky po kameni 

Nie vždy je nutná výmena. Sú poškodenia skla , ktoré nevyžadujú samotnú výmenu, ale dajú sa opraviť. Sú to bodové prasklinky na skle vzniknuté zvyčajne od odleteného  kameňa. Je dôležité aby sa na opravu prišlo čo najskôr aby sa tam nedostala nečistota napr: prach, mastnota , vosk. Tieto faktory znižujú účinnosť lepenia zvyšuju viditeľnosť prasklinky  a takto  zalepená prasklinka sa môže po čase vrátiť. Ale vo väčšine prípadov aj takéto prasklinky držia. Je to finančne nenáročná a rýchla oprava. Oprava mu vráti pôvodné vlastnosti.  Opravujeme aj prasklinky v čiernej zóne a 6 cm od čiernej zóny. Pri takejto oprave je zvýšené riziko prasknutia skla pri  samotnéj oprave ale ak sa zo sklom nič nespraví z týchto zón najčastejšie praská sklo. Opravou znížime možnosť prasknuťia skla na minimum. Štatistický opravené sklo v čiernej zóne pri čistéj prasklinke drží na 90 až 95 %. Ďalej ku stredu skla pri čístej prasklinke je oprava na 99.9%.

Dôležité:  Lepiaca páska zabráni znečistniu praskliny ale nezabráni jej šíreniu. Preto je dôležité čo najskôr prasklinku opraviť.

Prasknuté sklo

Opravujeme aj prasknuté sklo kde je dôležité prísť čo najskôr aby prasklina bola čo najmenej znečistená. Ak je prasklina znečistená nemusí sa jej zaliatie podariť a preto takúto prasklinu neodporúčame zaliať. Aj tu platí prelepenie priesvitnou páskov.  Na prasknuté sklo sa záruka nedáva. Takto prasknuté sklo po zalepení je pevné a vydrží roky, ale výdrž lepenia niekedy nedostačujé  a prasklina sa vráti. V takom prípade sa sklo musí vymeniť. Štatisticky 80% účinnosť.Najdete nás i na MALL.SK

Hodnocení obchodu

[1. 12. 2023] Anonymní recenze
Komunikácia
Spolahlivosť
Rýchlosť
Výborná skúsenosť, objednané, zaplatené popredu na účet, dodané včas aj v tomto predvianočnom čase. S pánom predávajúcim prebehla pred kúpou krátka telefonická konzultácia, ochotne všetko vysvetlil.
[28. 7. 2023] Anonymní recenze
Rychlosť a kvalita dodaneho tovaru,spokojný
[21. 5. 2023] Anonymní recenze
Komunikace
Rychlost vyřízení
[16. 12. 2022] Anonymní recenze
rýchle dodanie v kompletnom balení
[15. 7. 2022] Anonymní recenze
video postup
[13. 2. 2022] Anonymní recenze
Tovar na sklade rýchle dodanie
[15. 2. 2021] Anonymní recenze
Veľmi dobre
[26. 10. 2020] Anonymní recenze
Dobrá komunikácia
[17. 10. 2020] Anonymní recenze
rýchle dodanie
eshop bez zbytočných hlúpostí
[10. 9. 2020] Anonymní recenze
Rýchlo